.

.

Без граници на копчето на јуниори од карирана кошула

Без граници на копчето на јуниори од карирана кошула

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Луд за карирана! Ниту една кошула пред границата на копчињата не пропушта ритам. Без разлика дали го носите слоевито, соло или врзано пред себе, оваа безвременска кошула е класичен додаток на вашата гардероба. Долги ракави се тркалаат и јазиче за да го вклучите изгледот. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Копче-фронт. Ракави : Roll Tab долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Сеопфатна карирана шема; Кошула полите. Карирана кошула со копче пред јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата