.

.

Сет на облеки за бебешки девојчиња од гаранмалс, сет на облека и панталони, 3-парчиња, 3-парчиња

Сет на облеки за бебешки девојчиња од гаранмалс, сет на облека и панталони, 3-парчиња, 3-парчиња

DEN 322.56

Количината на стоката
Това е достапна

Beе биде подготвена во прицврстување со 3-парчиња облеки на Garanimals, комплетен со пријатна џемпер од руно, каросерија и разгалени пантолони за симпатичен секојдневен изглед. Продадено исклучиво во сетот со облека со 3 парчиња вклучува : 1 џемпер, 1 каросерија и 1 пар панталони. Топ : екипаж; долги ракави; застани; Графички фронт. Бодисит : Затворање на копчето Snap на рамо; кратки ракави; копчиња за прицврстување на дното; Графички фронт. Панталони : повлекување; еластична лента за половината; Детали за руфла на дното. Џемпер : 80% памук/20% полиестер; Теловиит : 60% памук/40% полиестер; Панталони : 56% памук/38% полиестер/6% дрес на спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека за гаранимали 3 парчиња за девојчиња за бебиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата