.

.

Трговска марка ликовна уметност „Пазарни мотиви IX“ платно уметност до јуни Ерика Вес

Трговска марка ликовна уметност „Пазарни мотиви IX“ платно уметност до јуни Ерика Вес

DEN 1530.08

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : јуни Ерика Вессубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производски тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шема на зелена форма што ја пополнува рамката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата