.

.

Без граници за нови и големи машки печати 7 Стлтеки за пливање

Без граници за нови и големи машки печати 7 Стлтеки за пливање

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

На вашата следна сесија на плажа или сесија покрај базенот им се потребни овие кул и обични шорцеви за пливање од без граници. Размислено дизајнирана во ткаенина за брзо сушење со лагер за корпи и заштита од UPF50+, ова суштинско значење е целосен ден удобно за да можете да уживате во вашето време на сонце! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнувањето хитови на средината на бутот. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови и 1 задниот дел од џебот, држете ги најважните работи. Карактеристики : Брза сува ткаенина; Заштита на UPF50+; Кошница за корпа за дополнителна удобност и безбедност. Машки и големи машки шорцеви за пливање од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата