.

.

Кока-Кола Краток ракав Графички пуловер на екипажот на вратот опуштена маица, пакет

Кока-Кола Краток ракав Графички пуловер на екипажот на вратот опуштена маица, пакет

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Освежете го вашиот стил со јасна графичка маица Cokey Americana. Совршено за 4 -ти јули и прослави, овие тимови сигурно се хит цело лето. Карактеристики со висок квалитет на материјали со стилски графички дизајн и е машина за перење. Официјално лиценциран производ, одличен за секојдневно носење. Ве молиме, следете ги упатствата за миење и грижа дадени во облеката. Меко чувство, машина за перење и ќе биде одличен додаток на секој дневен изглед. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. 2-пакет вклучува : две маици. Опуштено вклопување. Стил на пуловер. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. Сите права се задржани . 100% памук. Машина за перење. Увезени. Кока-Кола 4-ти јули Патриотска графичка маица 2-пакет за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата