.

.

Атлетски дела девојки графички худи, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки графички худи, големини 4- & плус

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето дете апсолутно ќе го сака ова забавно преземање на класичното руно худи! Одликувајќи се со поп графики на предниот дел на Худи, таа е сигурна дека ќе се чувствува овластена да се справи со денот. Худи ќе ја задржи пријатна и удобна цел ден! Пулвер худи. Графички принт пред џемпери. Пријатна внатрешност на руно. 74% памук, 26% рециклирано полиестерско руно. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, користете само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење со железо. Направено во Виетнам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата