.

.

Мебел на Америка Warre современо дрво мулти-чаршира вклучена, Венге

Мебел на Америка Warre современо дрво мулти-чаршира вклучена, Венге

DEN 4079.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нема потреба да ја истуркате таа домашна лента што ја сакате. Овој современ кабинет за складирање на мини -домашно дрво дома е одговорот. Мазната завршница е комплетна со мека аголна врвна полица, елегантни лизгачки врати со розово злато и заоблени нозе. Длабокото сино затворен бек е квалитетен трендсети што го релаксира вашиот социјален простор. Сите ваши пријатели ќе бидат привлечени кон вашето место за пијалоци во петок навечер заради стилската атмосфера. Мебелот на Америка е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Warre Современа фурнир мулти-складиран вклучена, Венџ вклучува : еден (1) вклучена. Стил : современ. Заврши : Венге. Материјали : табла за честички. Една (1) лизгачка врата. Цврсти заоблени заоблени нозе. Четири (4) пространи полици. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 32.91 "L x 15,74" W x 53.11 "H. Капацитет на тежина : 100 bs. Тежина на производот : 78 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата