.

.

Тајни богатства за спиење ребро ss врвот

Тајни богатства за спиење ребро ss врвот

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот секојдневен изглед предност со оваа маица. Одликувајќи се со мермер печатење со опуштено вклопување.? Овој врв е направен од рециклирани влакна, во ткаенина од четкана ребра. Супер меко и пријатно, тоа е „Совршен врв за да дневно или спиење внатре. Се одликува со V-врат за додадена форма и влегува во? Носете го вашиот полу-влечен во фармерки или спарете го со панталони! Четкано ребро, V-врат, опуштено вклопување, исечена должина, достапна во цврсти бои. Предна четкана ткаенина од ребра 9x4;. 90% рециклиран полиестер, 10% спандекс ;. Машинско миење ладно одделно или со слични бои. Нежен циклус. Гватемала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата