.

.

Комплетен лим во стилот на хотелот, комплетен лист, глина беж

Комплетен лим во стилот на хотелот, комплетен лист, глина беж

DEN 1647.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лизгајте се во луксузната мекост и препуштено чувство на хотелскиот стил 1100 сет за броење на нишки. Овој сет содржи неверојатно меки чаршафи со целосна големина и две дополнителни перници во смирувачка боја на глина од беж. Направени со мека, богата со памук, овие ограничени изданија 1100 листови за пребројување на навој се лесни и воздушни за уште подобар ноќен сон. Најдобро од сè, тие се влага и отпорни на брчки, така што остануваат свежи и изгледаат одлично уште подолго. Користете ги во вашата спална соба или дајте им на вашите гости лекување и користете ги во вашата соба за гости. Однесувајте се кон себеси за квалитетот на хотелот, пријатно меки и луксузни чаршафи со чаршафи со сет за броење на нишки во хотелот. Стил на хотел 1100 броење на нишки целосен лист, глинен беж : лизгајте се во луксузно меки чаршафи за квалитет на хотелот. Вклучува комплет со целосна големина со две дополнителни перници. Ограничено издание. Мека мешавина богата со памук. Влага за губење. Отпорен на брчки. 1100 броење на нишки. Достапно во повеќе големини и бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата