.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Panенските панталони за земјоделски култури имаат ретро стил што е во тренд. Тие имаат висок половината, редовно вклопуваат низ седиштето и бутот и нежниот одблесок од коленото до полите. Меките, строги, гроздобер инспирирана ткаенина ги прегрнува и ги размачкува кривите. Исечена должина е совршена за прикажување на чевлите. 87% памук, 12% полиестер, 1% еластан. Тексас. Редовно вклопување. Отворање на ногата на пламен. Висина на половината. 0. 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата