.

.

28 Осветлена стоечка снежна силуета на отворено Божиќен декор

28 Осветлена стоечка снежна силуета на отворено Божиќен декор

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ништо не прави за повеќе празничен амбиент од силуета на снежен човек! Додадете ја оваа шармантна декорација во вашиот двор и дворовите. Willе обезбеди поп боја и светла амбиент за празниците. Карактеристики на производот : Боја на сијалицата : Чиста бела зелена и црвена боја. Големина на сијалицата : Микро самовила. Број на светилки : 80. Тип на сијалица : LED. Боја на цевки : Јасна. 36 "Бело олово кабел. Едностран дизајн. Бела метална рамка со држач од 17,5" метална лента. Дополнителни карактеристики на производот : LED светлата користат 90% помалку енергија. Кул на допир. Брзо и лесно склопување. 120 V. UL наведен и одобрено за внатрешна или надворешна употреба. Димензии : 28 "h x 18,5 " w x .5 "г. материјал (и) : пластична/метална снежна силуета на отворено Божиќна декорација. Осветлена со 80 LED сијалици на микровила. Црвена; зелена и бела светилки во чиста цевка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата