.

.

Womanената Пионер везена фустан со ракави на трепет, жени

Womanената Пионер везена фустан со ракави на трепет, жени

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сладок везен фустан од пионерската жена ја прави секоја пригода посебна. Ткаенината на рајонскиот халис тече со ласкава леснотија. Овој убав фустан удира на коленото и има шарен вез на предната страна. Овој моден фустан напред е предодреден да биде пролетен главен дел за мама и ќерки. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Везење на деколте. Womanената Пионер везеше фустан за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата