.

.

АТВ мотоцикл издувни пролет за Поларис Спортсмен

АТВ мотоцикл издувни пролет за Поларис Спортсмен

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Fitment : Fit for Polaris Indy 850 2019-2021, за Polaris Switchback 850 2019-2021, за Polaris Indy 600 2019-2021, за Polaris Switchback 600 2015-2021, за Polaris RZR S 800 2009-2014, за Polaris RZR 4 800 2010 -2014 година, за Polaris Switchback 800 2009-2020, за Polaris RZR 800 2009-2014, за Polaris Sportsman 500 1996-2000, за Polaris за Ranger 400 2011-2013, за Polaris for Ranger Crew 570 2014 година, за Поларис за Ranger 500 2006 -2013, за Поларис Магнум 330 2004-2006, за Поларис Outlaw 450 2008-2010, за Поларис за екипажот на Ranger 500 2011-2013, за Polaris Outlaw 525 2007-2011, за Polaris за Ranger 570 2014, за Polaris RZR SW 800 2011 , за Поларис Спортсмен 335 1999 5 PCS ATV моторцикл издувен пролет 7041687 за Поларис Спортсмен состојба : сосема ново. Добри перформанси и лесна инсталација . Издувните извори се одлична замена за оригиналните делови . Ова е производ што не е ОЕМ, само додаток!. Материјал : Метал. Боја : тон на бакар. Големина на пролетта : 5.2x1.7cm / 2.05 "x0.67" (l*d). Број на дел од производителот : 7041687. 5 x пролет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата