.

.

Машка фанатици брендирани со црвена Филаделфија Филис тим со долг ракав маица

Машка фанатици брендирани со црвена Филаделфија Филис тим со долг ракав маица

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Останете топло на студената Филаделфија Филис Игра денови со спортска маица брендирана со духови фанатици. Дизајнирано да ве одржува топло и удобно, овој обичен врв нуди мека памучна шминка и долги ракави. Згора на тоа, се одликува со впечатлива графика Филаделфија Филис на градите за да ја истакне вашата непоколеблива посветеност на тимот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% памук. Графики за печатење на екран. Долги ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата