.

.

Девојки за револуција во слободен стил 4- Студено рамо Шамбрај Топ и Виножито со нозе, сет на облеки од 2 парчиња

Девојки за револуција во слободен стил 4- Студено рамо Шамбрај Топ и Виножито со нозе, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет на облека од 2 парчиња ќе биде омилената облека на вашата девојка за оваа пролет! Студеното рамо на врвот е толку симпатичен и стилски и изгледа толку добро со деталните хеланки на виножитото. Сет за облека од 2 парчиња. Студениот рамо супер мек ткаен врвови на Чамбрај. Повлечете ги хеланките на Капри со везови. Врвот : Памук 60%, полиестер 40%. Крај : Памук 60%, полиестер 40%. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата