.

.

Домашна декор линија мачка табла wallид

Домашна декор линија мачка табла wallид

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична како копче, оваа табла за сушење на мачки е организирање дополнително слатко. Две розови розови образи, отпечатоци од шепа и симпатичен зашиен дизајн, создаваат стилско место за сите ваши белешки. Доаѓа на лист од 26,4-во x 18,5-во и содржи 1 парче. Кора суво-може да се усогласи; Безбеден за wallsидови; Брз и лесен; Доаѓа на лист од 26,4-во x 18,5-во; Содржи 1 парче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата