.

.

Ламба за табела со семафори на дизни автомобили

Ламба за табела со семафори на дизни автомобили

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ниту една просторија за автомобили не е комплетна без оваа прекрасна ламба за семафори на дизни автомобили. Вашето дете ќе ја сака оваа светлина на автомобили што изгледа исто како вистинско семафори со забавни светла, што вашето дете ќе има толку многу трки исто како и Меквин. Додава уникатен и шарен допир во собата на секое дете. Користете три од светилките со седум вати. Табела за ламба за светло за автомобили на Дизни : Карактеристики за забавен дизајн на дизни автомобили. Вклучува светилки (7 вати). Направени од пластика. Може да се користи во која било просторија. Димензии : 7 "x 7" x 12.9 ". Прашањата за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени преку е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата