.

.

Nanette Nanette Lepore nn Women'sенски УВ заштитен геометриски очила за сонце за возрасни

Nanette Nanette Lepore nn Women'sенски УВ заштитен геометриски очила за сонце за возрасни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

УВ заштитнички : Овие очила за сонце на жени имаат поликарбонат леќи отпорен Очилата за сонце на Нанет Лепоре продадени од страна на продавачот вклучува мека црна торбичка за микрофибер за употреба како крпа за чистење на леќи и да спречи гребнатини, да биде чиста и за безбедно складирање. Геометриски очила за сонце на Cryенски голи кристали со кафеава до затемнети леќи. Модерни подароци за неа : Однесувајте се кон еден пар нови очила за сонце на Нанет Нанет Лепоре и дајте нов пар дами очила за сонце на оние специјални жени во вашиот живот исто така. Мерења на производот : Ширина на леќи 57 мм, висина на леќи 50 мм, мост wdith 9 mm, должина на храмот 128 mm.Продавница на Нанета Нанет Лепоре Очила за сонце за жени : Под транспарент на бренд, обожавана од млади модничари, очила за сонце на Нанета Нанет Лепоре, издвојуваат стилизирање на нагорнини, со дизајни кои се движат од класичен изглед, до „сето за забавата“ изборот на изборот на „Глитер и Глиц“! Очилата за сонце на потписот на Нанет го комплетираат изгледот на жената која е сериозна и женствена - силна и секси! Уживајте во нов пар стилски очила за сонце за сонце за да се носат во затворено и на отворено, и совршено за секоја сезона. Совршен подарок за жени, вклучително и себе, мајка, сестра, сопруга, ќерка, баба, тетка, внука, пријател, девојка, партнер, братучед, шеф, колега, невестинска забава. Однесувајте се кон еден пар нови очила за сонце на Нанет Нанет Лепоре и дајте нов пар очила за сонце на тој специјален некој во вашиот живот исто така.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата