.

.

Дами печатени разгорени панталони

Дами печатени разгорени панталони

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете во стил оваа сезона со овие прекрасни женски плус големина Boho Boho Floral Print Bootcut панталони. Тие се многу удобни да носат од ден на ноќ. Панталони за подигање. Ткаена плетена измислица. Повлечен стил. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата