.

.

Белечки бренд момчиња џогерски панталони, 2-пакувања, големини 4-18

Белечки бренд момчиња џогерски панталони, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа пријатна и удобна 2-пакет џогери од Бејл ќе го задржи да изгледа и да се чувствува добро, без разлика дали е во движење или се релаксира дома. Еластизирана лента за влечење на половината и опремените отвори за нозе го прават овој џогер доволно стилски за да живее во целиот викенд, но одговара само право да остане во чекор со него на игралиштето до фудбалскиот терен. Со едно цврсто и едно печатење, оваа разноврсна 2-пакет е токму она што му е потребно за да се премине во поладни денови. Сет со 2 парчиња вклучува : 2 пара џогери. Еластична половината со влечење. Засилени нозе; еластично полите. Еден цврст; Едно печатење. 60% памук/40% полиестерско руно. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата