.

.

Discovery Kids далечински управувач rc t re диносаурус електронска играчка акција фигура за движење и одење роботи w roring звуци и чистачка уста, реален пластичен модел, момчи?

Discovery Kids далечински управувач rc t re диносаурус електронска играчка акција фигура за движење и одење роботи w roring

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Доведете го Т-Рекс во живот со возбудлив звук и музика : Покажете ја жестокоста на Т-Рекс со гласни татнежи и дрвени движења! Нозете на Т-Рекс имаат тркала за лесно движење за одење низ таблети и подови, додека копчето за звук на далечинскиот управувач го прави диносаурусот да ослободи застрашувачка серија на татнежи!. Опашката се прицврстува со прилепување на своето место; Може да се одвои со груба игра. Долги 16-инчи и вклучува безжичен контролер. Вградениот звучник со дигитални звучни ефекти му овозможува на вашето дино да оживее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата