.

.

Малиот свет на Оливија - Твинкл starsвезди принцеза колеџ Дорм во мансарда

Малиот свет на Оливија - Твинкл starsвезди принцеза колеџ Дорм во мансарда

DEN 79.52

Количината на стоката
Това е достапна

Обезбедете ги вашите кукли со крајна комбо за учење и релаксација. Purple Cred Bed and Berce Educe има биро и стол за кукли да ги проучуваат нивните кружни активности подолу со многу складирање за да ги чуваат своите книги и три закачалки за да висат облека или торби за книги. Кога Доли се умори од сите студии, тој или таа може да се искачи на виолетовата скала до нивниот кревет и да има слатки соништа цела ноќ со нивната супер мека перница и ќебе. Погоден за возраст од 3 години и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. • Стилски дом во кревет со рака изработена и насликана со деца без деца и олово бои • Компатибилен со кукли од 18 „ • Измешајте и совпаѓајте се со колекцијата Мала принцеза на Оливија, Мала принцеза • Безбедна, цврста дрвена структура направена од еко-пријателски MDF (CARB-P2) • Спакувано со детални упатства за собрание • Препорачано за возраст од 3 години и повеќе години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата