.

.

Ксиаобаи Машка Кошула Контраст Бои Едноградна Јака За Превртување Деловна Пролетна Кошула За Работа

Ксиаобаи Машка Кошула Контраст Бои Едноградна Јака За Превртување Деловна Пролетна Кошула За Работа

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Постојат 5 големини за ваш избор : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL. Должина На Ракавот : Долг Ракав.Изработен од висококвалитетен полиестер, тој е мек, пријателски за кожата, удобен и дише за носење. Како што можете да видите дека кошулата е нежен стил и изгледа како она што го носат филмските протагонисти, така што ќе направи да изгледате нежно, формално, научено и префинето и многу полесно ќе ја заслужите довербата на луѓето.8", Рамо : 42см/16.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата