.

.

Terra & Sky Women's Plus Sime Layer Layer Top Top

Terra & Sky Women's Plus Sime Layer Layer Top Top

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој лесен основен резервоар помага да го направите вашиот ден да се олади, секојдневно и удобен! Изработено во мека и истегната ткаенина, овој резервоар се одликува со ласкаво деколте, ленти за градник и силуета што тенок. Разновиден додаток на вашите најважни гардероба, овој резервоар го гради вашиот секојдневен изглед од положување под јакна или го носи сам за потопол ден. Исклучиво на. Материјал : Бело : 95% модал/5% спандекс; Други бои : 97% модал/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување на телото; Цврсти тонови и отпечатоци од контраст. Women'sенски плус резервоар за распоред од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата