.

.

Дерек срце весели Божиќни светла за одмор Семејни Божиќни пижами миленичиња бандана

Дерек срце весели Божиќни светла за одмор Семејни Божиќни пижами миленичиња бандана

DEN 250.88

Количината на стоката
Това е достапна

Кој подобар начин вашето крзно бебе да биде празнично отколку во оваа пријатна бандана со тематски одмори од Дерек срце. Прикажувајќи забавно и празнично печатење на Божиќни светла, оваа бандана помага да се добие сезоната на семејна пука и подготвена за слика во стил! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на вратоврска. Карактеристики : Контраст и шарени отпечатоци. Божиќни светла Бандана за миленичиња од Дерек срце.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата