.

.

Safavieh Hampton ham513ab област килим во кафеава слонова коска

Safavieh Hampton ham513ab област килим во кафеава слонова коска

DEN 2383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Украсете ја вашата палуба, тремот или внатрешен двор со иста паначе како и вашите ентериери со трајни килими од убаво дизајнираната колекција Хемптон. Изработени за внатрешна и надворешна употреба, килимите Хемптон носат преодни стилови и иновативни ефекти на иглички, ја украсуваат вашата палуба, тремот или внатрешен двор со истата панахија како и вашите ентериери со трајни килими од прекрасно дизајнираната колекција „Хемптон“. Изработени за внатрешна и надворешна употреба, килимите Хемптон носат преодни стилови и иновативни ефекти на иглички.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата