.

.

Свежина гарантирана лента за јаболко и грозје со сос од карамел, Оз

Свежина гарантирана лента за јаболко и грозје со сос од карамел, Оз

DEN 568.00

Количината на стоката
Това е достапна

Задоволете ги вашите желби помеѓу оброк и уживајте во здрава закуска со оваа свежина загарантирана лента за јаболко и грозје со карамела. Овој пакет содржи парчиња црвено -зелено јаболко и црвено грозје, заедно со густ сос од карамел за да ги натопи овие овошја. Секоја порција обезбедува витамини, минерали и влакна што се карактеристични за јаболка и грозје. Погодното пакување ви овозможува да го носите со вас и да уживате во тоа во движење. Комбинацијата на различни возбудливи вкусови во здрава мешавина од овошје ќе ја направи оваа омилена опција за грицкање. Чувајте вкусна и здрава закуска при рака со свежина загарантирана со лента за јаболка и грозје со карамела натопи. Загарантирано е да ви обезбеди вас и на вашето семејство со висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавници . Погодни решенија со додадена вредност во секоја ставка загарантирана со свежина. Свежината гарантираше фиока за јаболка и грозје со сос од карамел. Вкусна комбинација на парчиња црвено и зелено јаболко, црвено грозје и густ сос од карамел. Обезбедува витамини, минерали и влакна. Нето тежина 42 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата