.

.

Удобна облека женски сив сино плетенка џеб миди здолниште

Удобна облека женски сив сино плетенка џеб миди здолниште

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Модерно, но безвременско здолниште, кое е одлично за време на годишно ниво со очите што привлекува јаглен сив и сина апстрактна карирана печатење. Одликувајќи се со големи половини од плети, ласкава широка еластична лента за половината, џебови од страната и стилска миди должина. Стил на овие миди здолништа со станови за обичен изглед или да го направи вечерен стил со потпетици. Направено од удобен материјал за истегнување на полиестер спандекс. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата