.

.

Primal Silver Silver Silver Silver Rhodium-обложен розов емајлиран крст на крст со кабелски ланец

Primal Silver Silver Silver Silver Rhodium-обложен розов емајлиран крст на крст со кабелски ланец

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на религиозна заштита во вашиот стил со овој ѓердан за вкрстени приврзоци. Дизајнирано од Стерлинг Сребрена, овој приврзок 23x15mm се одликува со елегантно розово емајлирање, заедно со високо полиран, дијамантски сечење и луксузна сатенска завршница за траен сјај и зачудувачки изглед. Суспендиран од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, овој фасцинантен куст со вкрстено ѓердан е сигурен дека ќе го разгори секој стил. Полскандер : Class Class на жените : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Беламела Боја : Пинкхарм со димензии на кауција : 23мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidflat backyour артикли пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите држави на државата земја на потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран грб, сатен, дијамантски сек, рамен грб, цврст, емајл, пролетен прстен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата