.

.

Новороденче и новороденче Ник Чуб Браун Кливленд Браунс тимот играч Бодисит

Новороденче и новороденче Ник Чуб Браун Кливленд Браунс тимот играч Бодисит

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето малечко може да му се придружи на семејството како поддршка на Кливленд Браунс со ова име на играчот на Ник Чуб Мејнлинер и број на броеви. Нејзините впечатливи графики и официјални бои на Кливленд Браунс им помагаат да претставуваат една од најдобрите суперerstвезди во лигата. Со својот мек, удобен материјал, ова тело е сигурно да го стави вашето kiddo на брзата патека за да стане обожавател на Ник Чуб. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Карактеристики на NFL. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Реплика Jerseyерси. Деколте на рамото. Риб-плетена јака и трим. Графики за печатење на екран. Затворање на три-SNAP на дното. Материјал : 100% памук. Увезени. Официјално лиценциран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата