.

.

Blisенски и женски плус плус спиење со долг ракав сатенски трим пижама пантоло

Blisенски и женски плус плус спиење со долг ракав сатенски трим пижама пантоло

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Затворање на влечење. Вклучува 1 врвот на вратот со долги ракави и 1 супер мек пант за спиење. Врвни карактеристики Елегантен дизајн на V-вратот со детали за јака од сатен. Ултра мека и лесна - направена од мека и затегната измислица на мешавина од рајон. Одлично за спиење, дневна и обична облека околу куќата. Достапно во цврста боја и разни дизајни за модни печати ултра мека и лесна - направена од мека и затегната измислица на мешавина од рајон. Вклучува 1 врвот на вратот со долги ракави и 1 супер мек пант за спиење. Одлично за спиење, дневна и обична облека околу куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата