.

.

Ficks Premium Bloody Mary Cocktail Mix, Fl Oz, Pack

Ficks Premium Bloody Mary Cocktail Mix, Fl Oz, Pack

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сабота е наутро и започна бранч околу крваво време со суптилно зачинета основа составена од рустикални домати од Калифорнија, рен и црн пипер, Фикс Крвавата Марија е ретка мешавина на сите природни состојки и феноменален вкус. Фикс Крвавата Марија е средна на крвавата скала за зачини, па само додадете цртичка на топол сос на посакуваното ниво на зачин. 30 калории. Вистински сок. 4 G шеќери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата