.

.

Чуда на нација девојки mi & match шорцеви, големини 4- & плус

Чуда на нација девојки mi & match шорцеви, големини 4- & плус

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Разновидни шорцеви од Wonder Nation му дозволат на вашето мало девојче да се меша и да се совпаѓа со нејзините омилени врвови и маички за удобен и симпатичен изглед. Соберете повеќе од еден за да продолжите да мешате и да се совпаѓате за забавни, симпатични стилови! Повлечен стил. Еластична половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки шорцеви од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата