.

.

Девојки модни слаби фармерки

Девојки модни слаби фармерки

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето малечко на најсовремениот мода со слаби фармерки на овие девојки од избледена слава. Направени од мека, но издржлива мешавина од памук, овие фармерки имаат најразлични стилски детали, вклучително и везени обрасци на предниот дел од грбот и неколку прекрасни копчиња за накит што искраат на сончевата светлина. Предниот дел од копчето и патентот на копчето обезбедува безбедно вклопување, додека има пет пригодни џебови (три предни, два грб) за да ги задржи рацете топли и да ги држи до нејзините работи. Овие слаби фармерки се достапни во разновидни бои и работат во текот на целата година со скоро секоја обична облека за која може да помисли. Faded Glory Girls Fashion's Fashion Skinny фармерки : 65% памук, 22% полиестер, 12% рајон, 1% спандекс. Фармерки. Слаби одговара. Моден скапоцен камен и везени детали околу џебовите. Копчето за накит пред летање со патент. Три предни џебови. Две џебови на копчињата за накит. Јамки на појас. Зашивање на контраст. Достапно во разновидни бои. Вклучете се пред да се измие, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво, не се отстрани веднаш, топло железо колку што е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата