.

.

Тајни богатства женски и женски плус пижама што може да се подари со чорапи

Тајни богатства женски и женски плус пижама што може да се подари со чорапи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тајните богатства Плишните ПЈ се забавни и пријатни додека се упатувате во кревет. 100% поли кадифен ткаенина е супер мека, пријатна и удобна. Ткаенината е лесно абење и машина за перење. Забавни графички дизајни за избор од да одговараат на вашето расположение. Вклучени координативни чорапи. 100% полиестер. Целофан ангел руно или велур. Плишан целофан преден и четкан велур врвот со велур џогер Пант. Доаѓа со пријатна чорап. Мека рака. Машинско миење и суво суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата