.

.

Women'sенски пиперски работен облик на чевли

Women'sенски пиперски работен облик на чевли

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетските чевли на д -р Шолл, кои се отпорни на атлетски чевли, се одлични за работа и после работа. Тие се карактеризираат со отпорна на лизгање на дното и гел перница за цела дневна удобност и абење. Women'sенски Schollенски пипи за работа на чевли за чипка : Отпорен на лизгање на дното на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на долниот дел на стилот на долниот дел на стилот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата