.

.

Пакет со картички за завиткување на жицата Jonarard®

Пакет со картички за завиткување на жицата Jonarard®

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Имајте пригодни рачни алатки потребни за правилно завршување на задачите за поправка и производство и правилно завиткајте жици со оваа WB3032mil жица завиткување од Ok Industries, дивизон на Jonard Industries. Од 1946 г. Ова грубо конструирано завиткување на жица е сè што ќе ви треба за прецизно и сигурен завиткување на жицата. Jonонард обезбеди врвен производ кој нуди поголема издржливост и поефикасна употреба, без разлика дали сте надвор од полето, или на производната линија во производствена поставка. Бидете сигурни да ја проверите веб-страницата на Jonонард за да ја проверите нивната целосна линија на алатки за завиткување и отпакување на жицата и повеќе! Подигнете го ова корисно завиткување на жицата денес за сите ваши потреби за завиткување на жицата! Прецизно и сигурно завиткајте ги сите жици со ова корисно завиткување на жицата. WB3032 MIL WIRE завиткување е грубо конструирано за проширена употреба во тешки поставки. Jonонард произведува квалитетни алатки за завиткување на жица од 1946 година, овој вклучен!. Нуди поголема издржливост и ефикасност од конкурентите. Идеално за употреба во полето или на производната линија во производствена поставка. Внимавајте на целосната линија на алатки за завиткување на жица од Jonонард!. Бренд по избор за завиткување на жица од страна на професионалци низ целата земја!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата