.

.

Облекување на Girирард Цезар, Оз

Облекување на Girирард Цезар, Оз

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Облеката на Girирард Цезар е опиплив начин да го облечете зеленчукот. Користете на салата или како сос од натопување. Облекувањето на Girирард со 12 Oz е направено со кремасто пармезанско сирење и доаѓа во пакет од 6. Гирард облекување на Цезар : стабилно и импресивно. Богато со жолчки од јајца и пармезанско сирење. Облеката за салата на Gerерард, пакет од 6, е идеално да се служи на зелена салата или како прекрасен натопување со разновиден суров зеленчук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата