.

.

Дики играчки Majorette SOS Тема сет, верзија на оган

Дики играчки Majorette SOS Тема сет, верзија на оган

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој фантастичен сет има сè што ви треба за вашата мисија за спасување. Три 1/64 скала со умираат автомобили со акција за слободно тркала и 1 хеликоптер со лепење со работен ротор заедно со неколку одлични додатоци. Одлично за деца на возраст од три и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под три години. Dickie Toys Majorette SOS Theme Set, Fire Version : Овој фантастичен сет има сè што ви треба за вашата мисија за спасување. Три 1/64 скала со умираат автомобили со акција за слободно тркала и 1 хеликоптер со лепење со работен ротор заедно со неколку одлични додатоци. Одлично за деца на возраст од 3 и повеќе години. Предупредување : опасност од гушење - мали делови; Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата