.

.

Дизајнрт грантови газели кои пасат во трева - перница за фрлање животни - 18х18

Дизајнрт грантови газели кои пасат во трева - перница за фрлање животни - 18х18

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски традиционални перници за фрлање . Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, закачете се на суво. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. - Атрибут : Традиционален. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Достапно во неколку големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата