.

.

Ретро патики на жени во Авиа

Ретро патики на жени во Авиа

DEN 252.96

Количината на стоката
Това е достапна

Старо училиште кул. Стилот исполнува удобност во овие модерни ретро женски патики од Авиа. Дизајнот на мода напред има разнобоен, синтетички горен што лежи на бела мида со обоено гел парче. Совршено да се носи со пар фармерки, но доволно модерно за да се носат со хеланки или фустан, овие брзо ќе станат ваша атлетика на модата. Индолот за мемориска пена ги прави овие совршени за долги денови на нозе. Земја на потекло : Увезен. Избришете чиста. Retените ретро патики од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата