.

.

ГИМА 3-парчиња контра висина трпезариска маса сет W седло столици и полици за складирање орев

ГИМА 3-парчиња контра висина трпезариска маса сет W седло столици и полици за складирање орев

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Капацитет на тежина на секоја полица : 15 фунти. Тоа е совршено вселенско решение за максимизирање на користењето на просторот . Димензија на табелата : 42 '' x 22. Лесно е да се собере под детална инструкција.5 '' x 36 '' (l x w x h). Феации : Вклучете 1 правоаголна маса и 2 столици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата