.

.

Бидете овластени природно женски плус јога преголем пријатно пријатно руно врвот

Бидете овластени природно женски плус јога преголем пријатно пријатно руно врвот

DEN 513.92

Количината на стоката
Това е достапна

Фрли "само десно " на врвот е токму тоа точно. Можете да го носите ова насекаде во кое било време. Силуетата Drapey ви дава тони покриеност да носите над хулахопки по тренингот, и е доволно стилски за да носите фармерки за ноќна ноќ. Праведното десно фрлање е супер удобно и е совршен комплетен за вашата обична облека за шик. Оваа облека има хармонизирачки амблеми усогласени со клучните точки на телото на телото по должината на 'рбетот за привлекување позитивност и рамнотежа во текот на вашата пракса. Долга должина, мека ткаенина со драпи, мешана ткаенина за текстура и форма, долги ракави, врат со В-врат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата