.

.

Современи кругови на килими од областа Беж, злато затворен круг лесен за чистење

Современи кругови на килими од областа Беж, злато затворен круг лесен за чистење

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку. Место чисто со вода кога е потребно. Беж, сиво-сина, тера колита, црвена брусница, мудрец зелена, златна, слонова коска-беж и црна боја. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Машината направена, моќност се наomsираше од меко полипропилен предиво со поткрепа на јута за значително чувство. Машина направена во Турција. Прекрасен современ стил со примарна беж сенка и златни акценти.Духовните кругови во суптилни тонски нијанси на беж позадина прават разиграна шема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата