.

.

Црвена колбас од мисирка, јајце и три сирење појадок бурито, оз

Црвена колбас од мисирка, јајце и три сирење појадок бурито, оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Црвената мисирка колбас замрзнат појадок бурито е едноставен и ох-толку зачудувачки, овој фаворит за појадок е вкусна мешавина од колбаси од мисирка зачинети од мудрец, меки кафез, пржени јајца и сирење од бело чеда, џек од пиперка и моцарела сирење. Одлично за појадок и надвор од овој појадок Бурито има 17гр протеини. Црвената е лесно и удобно да го поттикнете денот со вкусна, чиста етикета храна што ви помага да продолжите да се движите. Црвена колбас од мисирка, јајце и три сирење појадок бурито, 5 мл (замрзнат) : вкусно замрзнат појадок бурито направен со состојки за чиста етикета за која може да се чувствувате добро. Изработени со пржени јајца без кафез и мисирка се кренаа без антибиотици. Нема вештачки вкусови, бои или конзерванси. Не-ГМО состојки. Сирење без RBST. Брз, удобен и супер лесен за подготовка; Само поп во микробранова печка, пржење на воздухот или тостер и е подготвена за неколку минути. Содржи : јајце, млеко и пченица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата