.

.

ДизајнАрт „Секси златна метализирана жена усни против“ модерно печатење на wallидови од платно

ДизајнАрт „Секси златна метализирана жена усни против“ модерно печатење на wallидови од платно

DEN 612.16

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Ова - Purple Modern & Contemer - Canvas Wallидната уметност се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : модерен и современ глам. - Предмет : луѓе, романтични. - Боја : виолетова,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата