.

.

Девојки за мали деца на Беверли Хилс Поло Клуб се лизгаат на обична патика

Девојки за мали деца на Беверли Хилс Поло Клуб се лизгаат на обична патика

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие девојки на Беверли Хилс, O-BH86095 M, лента за потпетици се опремени за целодневно носење. Овие чевли се затворање на чипка и се увезуваат и вештачки. Цврста боја со лента за потпетици на страните. Овие се карактеризираат со факс од кожа на горниот дел и чипка во еден симпатичен дизајн кој оди заедно со сите облеки. Затворање на чипка. Икона BH. Активен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата