.

.

Бекон куќа имот Мароканска позадина

Бекон куќа имот Мароканска позадина

DEN 168.96

Количината на стоката
Това е достапна

Мароканската позадина за недвижнини Beacon House има силен источен елемент и доаѓа во ваш избор на достапни бои. Оваа позадина е изработена од неткаен материјал што е и за миење и строго. Повторливата шема и апликацијата со директен натпревар создаваат шик, лесен изглед во која било просторија од вашиот дом. Димензии : 20,5 W внатре X 33 стапки. Моделирана позадина во најразлични бои. Подготвен неткаен материјал. Подготвување и стриптиран за лесно отстранување и чистење. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри. 10.4-во. Повторете, директен натпревар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата