.

.

Baretraps женски дели сандали

Baretraps женски дели сандали

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој спортски гладијатор е совршена комбинација на стил и удобност! Кука и јамка поблиску е совршена за лесно вклучување и исклучување и еластичните ленти носи удобност, флексибилност и совршено вклопување. Дели, исто така, има Baretraps Rebound Technology®. Технологијата на Baretraps Rebound е трислоен дизајн на изградба на чевли, кој се чувствува толку удобно што не сакате да ги тргнете! Службената надворешна плоча ја подобрува флексибилноста и удобноста. Одговорна мидала обезбедува поддршка на лак, перница и стабилност. Лесната, антимикробна влошка е флексибилна, дише и го намалува мирисот. Кога се комбинираат овие три слоја, резултатот е чевли што апсорбира шок, ја подобрува удобноста и има поттик на енергија? скок? во секој чекор. Технологија за враќање. Затворање на кука и јамка. Удобна сандала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата