.

.

Гербер бебе бебе дете едно парче костим за капење

Гербер бебе бебе дете едно парче костим за капење

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата облека за пливање се одликува со ткаенина UPF 50+ и блокови 98% штетни сончеви зраци за да помогнеме да ја одржите кожата на вашето малечко и без горење. Овој пакет содржи еден костум за капење. Сите сини и бели карирани карирани карирани печати со преклоп на цреша. Нашата иновативна ткаенина за пливање е свиленкаста до допир и се протега, така што ќе можете лесно да го вклучите и исклучува костумот за капење на бебето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата